“Ege Redüktör Makine San.ve Tic.Ltd.Şti.” üretim hayatına yılında 200m² alan ve 4 kişilik kadrosuyla Manisa’nın Turgutlu ilçesinde başlamıştır. Üretimine 1992 yılında başlamış olup, bugün 2000m² kapalı alan, 25’i teknik olmak üzere toplam 30 kişilik deneyimli kadrosuyla, CNC ve Universal tezgahlarında devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimize en kaliteli ürünü, en kısa zamanda ve en uygun fiyata teslim etmeyi kendimize ilke olarak kabul ettik. Bunu sağlayacak her türlü yeniliği yakından takip ederek bünyemize dahil ediyoruz.

İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın amacı, hızla gelişen günümüz teknolojisine uyum sağlayabilen, uzun ömürlü redüktörler imal etmektir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve bu gelişmelere dahil olabilmek amacıyla yurt içi ve yurt dışı fuarlarımızla sık sık sizlerle buluşuyoruz. Böylece görüşlerinizi ve eleştirilerinizi de değerlendirme imkanı da elde etmiş oluyoruz.Bu sayede her geçen gün sektörün ihtiyaçlarına cevap veren ve büyüyen bir oluşum içindeyiz.

Ege Redüktör ailesi olarak, konveyör-band imalatçılarından, plastik imalatçılarına kadar geniş bir müşteri yelpazesine; “Motor Akupleli, Helisel Dişlili”, “Sonsuz Vidalı”, “Delik Milli” ve “Yatık Paralel Milli” tip redüktörlerden oluşan ürün çeşitlerimizle, satış ve satış sonrası yedek parça, bakım seçenekleriyle cevap verebilmek için çalışmaktayız.